Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

Geresnės lėktuvo bilietų kainos

Mėlynas lėktuvasKeliauti mėgstantys žmonės jau žino, kad pigesnio būdo įsigyti lėktuvų bilietus nei internete nėra. Pasirinkus patikimą pardavėja lėktuvo bilietai gali kainuoti ženkliai pigiau, nei pačių avialinijų svetainėje. Net jei nuvyksite į oro uosto kasas už skrydį teks permokėti, nes aptarnavimo mokesti ženkliai išauga, jei bilietų užsakymą formuoja gyvas žmogus. Internete kaip žinoma, tai padaro specialios programos, kurių dėka pardavėjas sutaupo savo kaštus ir gali pasiūlyti geresnes lėktuvo bilietų kainas, galutiniam vartotojui. O kur dar kelionės kaštai, didelis mokestis už automobilio parkavimą oro uosto aikštelėse ir t. t.

Pigūs skrydžiai internetu įsigyjami ir per tarpininkus, ir tiesiogiai iš avialinijų. Įdomu tai, kad sunku nuspėti kur bus pigiau. Tai yra, vieną kartą skrydis gali būti pigesnis įsigyjant jį tiesiai iš aviakompanijos, kuri skraidins Jus, o kitą kartą pigiau pasiūlys tarpininkaujančios interneto svetainės. To priežastys būna įvairios, dažniausiai tarpininkai gauna dideles nuolaidas dėka didesnių pardavimų (jie iš kompanijos nuperka gerokai daugiau skrydžių nei Jūs vieni). Dėl kainų šokinėjimo siūlome neatmesti nei vieno, nei kito varianto, tai yra, patikrinti ir tarpininkų interneto svetaines, ir tiesiogiai peržvelgti skrydžių kompanijų siūlymus.

Internetu pirkti ne tik pigu, bet ir paprasčiau. Pagal datą ir kelionės kryptį susirandate norimą skrydį, matote kelis variantus ir galite palyginti kainas. Taip pat nesunkiai galite palyginti kainas skirtingų avialinijų, jei ta kryptimi skrydžius organizuoja ne vienas oro vežėjas. Paskaičiuokite, kiek vertas Jūsų laikas ir kiek kainuotų važinėjimas iš vienos bendrovės klientų aptarnavimo skyriaus į kitos bendrovės skyrių, ypač jei jų nėra Jūsų mieste. Akivaizdu, kad internete ir patogiau, ir pigiau vien dėl to. Galima pasvarstyti ir apie skrydį iš kito Lietuvos miesto. Štai skyrdžiai iš Vilniaus gal ir bus pigesni nei iš Palangos, bet ar ant tiek, kad atpirktu kelionės išlaidas? Jei gyvenata Klaipėdos apskrityje, verčiau yra sumokėti kelis papildomus Eurus už lėktuvų bilietus iš Palangos nei keliauti į kitą lietuvos kraštą.

Į skrydįJei šių priežasčių neužtenka, tai papildomai dar ir pasirinkimo galimybė. Ne visi oro vežėjai, vykdantys veiklą Lietuvoje turi savo padalinius mūsų šalyse. Tad net ir norėdami nelabai turėsite galimybę juos aplankyti. Internete apsipirkti patogiai galima nepriklausomai nuo šalies – ribojimai skrydžių bendrovėse labai nežymus. Tereikia turėti interneto ryšį ir tinkamą mokėjimo kortelę (kai kur yra galimybės atsiskaityti ir papildomomis interneto mokėjimo priemonėmis, pavyzdžiui, PayPal).

Įsigiję bilietus internetu patys juos galėsite atsispausdinti, kai kuriais atvejais net nebereikalingas popierinis variantas, užtenka parodyti tam tikrą kodą oro uosto darbuotojams savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje ir tai atstos Jūsų kelionės bilietą. Patogu, modernu ir nereikia sukti galvos, kad nepamirštumėte bilietų. Tiesa, asmens dokumento pamiršti nevalia – virtualaus jo atitikmens vis dar neturime.

Lėktuvo bilietai internetu – tai šių dienų galimybės keliauti pigiai, patogiai ir greitai. Kombinuojant tai su galimybe bilietus pirkti nuotoliniu būdu, savo namuose, darbe ar netgi kelionės metu, gaunamas puikus rezultatas, tai yra – kelionės organizavimas tampa ypatingai paprastas ir greitas, nereikia gaišti laiko eilėse, spūstyse. Kitaip tariant, tai privalumų rinkinys, be kurio šiuolaikiniai keliautojai savo gyvenimo jau nebeįsivaizduoja. Vis dar keliones perkate eidami į kelionių agentūras ar skrydžių bendrovių padalinius? Pamirškite tai – keliaukite ir planuokite keliones šiuolaikiškai, neatsilikite nuo šių dienų madų ir gyvenimo būdo.