Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

CodeAcademy Kids – lengviausias būdas išmokti programuoti

Jeigu ieškote stovyklos, kuri padėtų vaikui ne tik pasiilsėti, smagiai praleisti laiką, susirasti naujų draugų, tačiau taip pat ir išmokti naujų dalykų – tokiu atveju CodeAcademy Kids vienareikšmiškai yra pats geriausias pasirinkimas, kuris suteikia galimybę įvairaus amžiaus vaikus atrasti programavimo džiaugsmą.

CodeAcademy Kids stovykla subalansuota ne tik tiems, kurie jau žino, kad ateityje nori būti programuotojai. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi jokio hobio ir tėveliai nori juos pasukti teikiama linkme ir paprasčiausiai padėti kur kas paprasčiau surasi savo kelią ir tuo pačiu džiaugtis pasirenkamu keliu, kuris padeda atrasti naują pasaulį. Šiuo atveju – virtualų pasaulį, kurio galimybės kiekvienais metais vis labiau didėja ir kurios darosi vis paprastesnės, tad išmokti programuoti gali kiekvienas. Sudominome? Pasinaudokite tokia galimybe.

stovyklos-vaikams

Read more: CodeAcademy Kids – lengviausias būdas išmokti programuoti

Išmanusis laikrodis su GPS funkcija – ramybė dėl vaikų saugumo

Išmanieji laikrodžiai savo išvaizda primena tradicinius laikrodžius, tačiau pasižymi kur kas platesniu įdomiu funkcionalumu. Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistai pataria, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis vaikui skirtą išmanųjį laikrodį su GPS funkcija.

ismaniejilaikrodziaivaikams

Read more: Išmanusis laikrodis su GPS funkcija – ramybė dėl vaikų saugumo

GPS: kodėl verta įsigyti šią įrangą?

Būtent šiandien turime tokį didelį pasirinkimą įvairių gaminių, kokio dar niekada neturėjome. Belieka tik pridurti, kad neretai žmonės pradeda ypač atsakingai svarstyti: ar jiems iš tiesų reikia vieno ar kito gaminio, o galbūt tai yra tik užgaida? Suprasti, ar konkretus gaminys jums iš tiesų yra reikalingas ir gali atnešti realios naudos, bus kur kas lengviau tuo atveju, jei susipažinsite su priežastimis, kodėl verta įsigyti gaminį. Ne išimtis yra ir GPS įrenginiai. Ar GPS iš tiesų gali būti jums naudingi ir reikalingi? Tai suprasti bus kur kas lengviau, jei susipažinsite su šiomis priežastimis.

vairuoja-su-gps

Read more: GPS: kodėl verta įsigyti šią įrangą?

GPS ir automobilių signalizacija: kokie mitai yra populiariausi?

Kad GPS ir automobilių signalizacija yra labai svarbūs priedai, jei norite užtikrinti transporto priemonės saugumą, tai žino kiekvienas. Tačiau tik retas supranta, kad būtent šie svarbūs įrenginiai yra neatsiejami ir nuo tam tikrų mitų. Šių mitų gyvavimas sukuria klaidingą įsivaizdavimą apie GPS ir automobilių signalizacijos įrenginius, tad nieko keista, kodėl dažnas pirkėjas pasirenka netinkamai. Taigi, kad netinkamų pasirinkimų būtų kuo mažiau, pats metas susipažinti su populiariausias mitais.

automobilis

Read more: GPS ir automobilių signalizacija: kokie mitai yra populiariausi?

Technologijos keičiančios mūsų gyvenimus

Visiems žinoma tiesa apie tai, kad žlugus Tarybų Sąjungai atsivėrė geležinė uždangą ir į šalis plūstelėjo tarsi šviežia banga įvairi buitinės technika ir elektronikos prekės. Tarp šių prietaisų greitai savo pirkėjus rado GPS navigacijos įrenginiai. Kitaip būti ir negalėjo.

Technologijos ir išmanūs prietaisai

Read more: Technologijos keičiančios mūsų gyvenimus