Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

Seo paslaugos geriausiomis kainomis

lankasDažnai iškyla klausimas, kaip yra apskaičiuojamos seo paslaugų kainos. Konkretaus atsakymo į jį dėja nera, tačiau plačiai yra naudojama praktika, kuomet seo paslaugų kaina yra nustatoma remiantis Google Adwords raktažodžiu įrankiu. Tokiu būdu įmonė ar fizinis asmuo, užsakantis SEO paslaugas, gali būti tikras, kad jos atsipirks per tam tikrą laiką, lyginant su reklama paieškos sistemose.

Kokiu principu tai veikia?

Pasirinkus konkretų raktinį žodį ar frazę, aukščiau minėtas įrankis suteikia galimybę matyti konkretų paieškos užklausų skaičių bei vieno paspaudimo CPC kainą už šį raktažodį. Taigi, jei mes matome, kad per mėnesį yra atliekama X paieškų, pagal mūsų raktažodį, o vienas paspaudimas kainuoja y litų. Vadinasi X dauginam iš Y ir gauname preliminarią kainą, kiek kainuos SEO paslaugos, šiam raktiniam žodžiui. Kartais gali būti naudojamas mažesnis kooficientas nei yra nurodytas y grafoje. Taip būna dėl to priežasties, kad konkurencija organic rezultatuose yra mažesnė nei mokamose pozicijose.

Ar verta užsakyti SEO optimizaciją?

Norint, kad Jus pastebėtų, reikia koja į koją žengti su naujausiomis technologijomis. Paieškos sistemos į svetainę dažnai pritraukia itin daug lankytojų, todėl naudotis jų teikiamais privalumais tikrai verta. Kokybiškai atliktos SEO paslaugos leis ne tik formuoti savo įmonės atpažįstamumą internete, bet ir pritraukti naujus potencialius verslo partnerius bei klientus.

Kokios yra alternatyvos?

Nuolatos populiarėjant socialiniams tinklams, reikėtų atkreipti dėmesį ir į šį media kanalą. Jei Jūsų verslas teikia masinio vartojimo prekes ar laisvalaikio prekes - tuomet socialinis marketingas yra tikrai tinkamas pasirinkimas, kuris gali Jums atvesti tūkstančius naujų klientų.

Kitas būdas yra naudotis mokamomis paieškos sitemų reklamomis. Tai itin greit rezultatus duodantis marketingo variantas. Vos užsakius šią paslaugą, jau po kelių minučių nauji, tiksliniai vartotojai ims lankytis Jūsų interneto svetainėje.