Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

CodeAcademy Kids – lengviausias būdas išmokti programuoti

Jeigu ieškote stovyklos, kuri padėtų vaikui ne tik pasiilsėti, smagiai praleisti laiką, susirasti naujų draugų, tačiau taip pat ir išmokti naujų dalykų – tokiu atveju CodeAcademy Kids vienareikšmiškai yra pats geriausias pasirinkimas, kuris suteikia galimybę įvairaus amžiaus vaikus atrasti programavimo džiaugsmą.

CodeAcademy Kids stovykla subalansuota ne tik tiems, kurie jau žino, kad ateityje nori būti programuotojai. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi jokio hobio ir tėveliai nori juos pasukti teikiama linkme ir paprasčiausiai padėti kur kas paprasčiau surasi savo kelią ir tuo pačiu džiaugtis pasirenkamu keliu, kuris padeda atrasti naują pasaulį. Šiuo atveju – virtualų pasaulį, kurio galimybės kiekvienais metais vis labiau didėja ir kurios darosi vis paprastesnės, tad išmokti programuoti gali kiekvienas. Sudominome? Pasinaudokite tokia galimybe.

stovyklos-vaikams

Stovyklos metu, žinoma, bus pasirūpinama vaiko fiziniais poreikiais: skanus maistas, patogus miegas, laisvas laikas su naujais draugais. Tačiau tuo pačiu mokoma, kaip reikia kurti, kaip pamilti programavimą ir tuo pačiu visa tai yra padaroma per žaidimą. Pamokų vedimui pasirenkami patys geriausi savo sferos profesionalai, kurie puikiai išmano ne tik programavimo sritį, tačiau ir tai – kaip reikia bendrauti su vaikais, kaip juos mokytis, kad vyktų užkrėsti programavimo džiaugsmu. Juk darant tai, kas yra malonu – daryti kur kas geriau ir smagiau.  Galiausiai, šis laisvalaikis ateityje gali tapti labai malonia laisvo laiko leidimo forma, tad daugelis tėvelių džiaugiasi, kad gavęs gerus pamatus vaikas vėliau mokosi programuoti namuose. Žinoma, visada galima užsirašyti į atitinkamus būrelius ir galiausiai džiaugtis, kad vaiko įgūdžiai, kurie įgauti paprasčiausiai stovykloje – vėliau suteikia galimybę studijuoti ir net susirasti gerą darbą.

Žinoma, tai jau tolimi tikslai. Juk svarbiausia stovykloje yra smagiai praleisti laiką ir susirasti naujų draugų. O kai papildomai tuo pačiu išmokstama naujų dalykų – šio tipo stovyklos yra pačios geriausios. Pasiūlykite ją vaikui – galbūt jis susidomės. Domėtis pradėkite nuo čia: http://www.codeacademykids.com/stovyklos-vaikams-vilniuje/ Stovyklos Silicon Valey tematika vyksta nuolatos, norinčiųjų daug, tad reiktų paskubėti registruotis.