Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

Kokį įrenginį pasirinkti?

Prekybos konsultantų teigimu, dažnai žmonės nežino kokio įrenginio jie ieško ir prašo pagalbos prekybos vietose. Taip nutinka todė, kad žmonės prieš pirkdami elektriniką dažnai neatsako sau į pagrindinius klausimus - ko aš tikiuosi iš įrenginio, koks dizainas ar funkcionalumas man reikalingas. Jei vis dar abejojate kokį įrenginį pasirinkti, pradėkime nuo to kokį automobilį vairuojate ir ar jau naudojatės GPS navigacijos teikiamais privalumais. Eismo būklės ir žemėlapių atnaujinimai nemokami jau yra prieinami kiekvienam pirkėjui.

Kompiuteris

Jeigu įdėsite didelės talpos atminties kortelę galėsite patalpinti visos Europos ir kitų jus dominančių šalių žemėlapius, svarbu kad operatyvioji atmintis būti irgi pakankamai galinga nes gali aparatas veikti strigdamas. Orientavimasis eismo juostose labai palengvintas nes informacija rodoma rodyklėmis.

Ką mano apie tai saugaus eismo ekspertai. Kai naudojate navigaciją galima sakyti esate nuolat sekamas, palydovai siunčią signalą į imtuvą ir mato jūsų automobilio judėjimo kryptį ir gali nesunkiai apskaičiuoti kokiu greičiu jus judate, jiems paprasta nustatyti per kiek laiko nuvažiuosite į miestą ir kiek laiko užtruksite kelyje. Net jeigu šiandien ir neplanuojate daug keliauti po pasaulį rinkdamiesi palydovinę navigaciją pagalvokite apie ateitį, galbūt teks daug važinėti darbo reikalais po svečias šalis arba atostogauti kraštuose kurių pavadinimų šiandien net ir nežinote. Didelės talpos atmintis užtikrins kad niekuomet vietos skaitmeniniams žemėlapiams nepritrūks, bus galima įkelti nemažai papildomos informacijos kuris bus reikalinga tam tikromis gyvenimo akimirkomis apie kurias šiandien net negalvojate.

skaitykleTrijų su pusę colio pločio įstrižainės ekranas jau yra visiška praeitis ir apie tokias palydovines GPS navigacijas nereikėtų net svarstyti, dabar paperkamiausios šešių septynių colių agregatai. Penkių centimetrų storio modeliai yra tikra seniena kurią galite rasti pardavinėjamą tik vietinių miestelių ir kaimų skelbimų lentose. Stenkitės nenešioti lauke nes gali išslysti iš rankų ir sudužti, geriau laikyti automobilyje. Žiemą, atvirkščiai, šaltis gali pakenkti navigacijos įrangos akumuliatoriui, reikia parsinešti namo ir laikyti šiltai, jeigu jums tai nepatinka, rinkitės įrangą kuri yra montuojama į panelę.