Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

Akcijos ir nuolaidos

dovanosKiekvienas perkantis stengiasi sutaupyti. Vieni renkasi pigesnius, prastesnės kokybės produktus, kiti verčiau laukia tinkamos progos ir stengiasi apsipirkti kai vyksta įvairios akcijos ir nuolaidos. Pastarasis taupymo būdas yra kur kas racionalesnis, nes leidžia įsigyti kokybiškas ir dažnai brangiai kainuojančas prekes, sumokant tik mažą dalį nuo pirminės jų kainos.

Dar visai neseniai, vos prieš trejetą metų, internete buvo atidarytas primasis grupnių apsipirkimų portalas. Čia buvo pristatomos įvairios dienos akcijos, kurias perkantys vartotojai galėjo įsigyti prekes ir paslaugas su didele nuolaida. Todėl nieko nuostabaus, kad tokie portalai sulaukė nemažai teigiamų vartotojų atsiliepimų, ko pasekoje šiuo metu Lietuvoje jau yra daugiau nei dešimt dienos akcijas su nuolaidomis siūlančių interneto projektų.

Puiki vieta pirkti dovaną

Verslininkų teigimu didžiausias apyvartas šios internetinės svetainės padaro per švetinį sezoną. Tai paaiškinama tuo, kad dažnai būtent čia yra perkamos dovanos artimiesiems. Neretai internetiniuose grupinių apsipirkimų portaluose yra perkamos dovanos ir vestuvių ar sužadėtuvių proga. Žmonių padidinti susidomėjimo verslininkai laukia ir per artėjančia švento Valentino dieną, kuomet bus perkamos dovanos antrosioms pusėms. Visgi klientų antplūdis verslininkų negazdiną, jie teigia, kad dovanų ir įvairių dienos akcijų užteks visiems norintiems.

Specialiai artėjančiai įsimylėjalių dienai yra ruošiami ir jau dabar platinami įvairūs romantiniai pasiūlymai. Tai ir prabangios vakarienės, nakvynės viešbučiuose bei romatiškos staigmenos. O jūs ar jau žinote ką padovanosit savo Valentui ar Valentinai?