Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

Skelbimai ir nuolaidų kuoponai

Sausis yra išpardavimų mėnuo, todėl nieko keisto, kad būtent pirmomis 2013 metų dienomis daugelis rūbų, avalynės bei org. technikos parduotuvių siūlo nuolaidas bei akcijas. Prėjus kalėdiniams sezonui nuolaidų kuponai yra kiek praradę savo kaip dovanos reikšmė, bet būtent dabar verta su nuolaida įsigyti prekę ar paslaugą apie kurią senai svajojote.

Geriausia nuolaidų kuponų ieškoti specializuotose interneto projektuose, kur yra talpinami skelbimai bei vartotojui siūlomą įsigyti prekę grupinio pirkimo būdu.Šie skelbimai dažnai yra moterų traukos objektas, nes būtent dailiosios lyties atstovės yra mėgėjos paišlaidauti, o kiekvieno išpardavimo laukia tarsi gauvaus oro gurkšnio.

nuolaidosĮsigyti nuolaidų kuponus galima įvairioms prekėms bei paslaugoms, tačiau populiariausia yra būtent šios paslaugos:

  • Kelionės;
  • Masažai;
  • Koncertai;
  • SPA procedūros.

Dažnai yra pardavinėjami ir įvairūs elektroniniai prietaisai:

  • Laikrodžiai;
  • Planšetiniai kompiuteriai;
  • Žaislai;
  • Telefonai.

Dėl prekių ir paslaugų gausos čia galima išsirinkti priimtiniausią pasiūlymą kiekvienam tautiečiui. Kainos taip pat svyruoja nuo kelių litų iki egzotinių kelionių, už kurias tenka pakloti net po kelis tūkstančius litų, tačiau brangiai prekei kaip taisyklė būna pritaikyta ir ženkli nuolaidą, todėl tokią kelionę įsigyjes žmogus sutaupo po tūkstanti ar net dar daugiau litų.

Ši nauja niša verslui yra tarsi alternatyvą seniau naudotam įmonių katalogui, kuris seniau būdavo bene vienintelis būdas verslui pristatyti save bei tikėtis sulaukti naujų klientų. Įmonių kataloas ir šiuo metu be abejo yra reikalingas, tačiau atlieka daugiau reprezentacine bei verslo partnerių paieškos funkcija. Absoliuti dauguma pardavimų yra atliekama tiesiogiai arba per interneto partnerius, tai yra per įvairius skelbimų bei grupinių nuolaidų platinimo projektus.

Kad ir ką pirktume yra išties labai malonu, kai gerą ir brangų daiktą įsigyjame su nuolaida.