Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

Vestuvės asocijuojasi su naujo gyvenimo pradžia

Jeigu paklaustumėte atsitiktinių žmonių, kokią šventę jie laiko vieną didžiausių gyvenime, daugelis, greičiausiai, atsakytų, jog vestuves. Vestuvės asocijuojasi su naujo gyvenimo pradžia, prasiplėtusia gimine ir, be abejo, atžalomis.

janieji2

Vestuvės – tai ne tik didelė šventė jaunai porai bei jų giminaičiams ar artimiesiems, tai taip pat ir dideli pasikeitimai bei įsipareigojimai. Visų pirma, susituokus tenka taikytis ir prie kito žmogaus, kuris kartu gyvena, turi savo norų ir tikslų, siekia jų. Po vestuvių reikia bandyti tikslų siekti kartu, padėti vienas kitam, suprasti, toleruoti ir užjausti, jei kas nesiseka ar vyksta ne taip, kaip norima.

Vestuvės įpareigoja gerbti ir mylėti visose situacijose, nesvarbu ar sekasi, ar nuolat lydi nesėkmės. Būtent palaikymo ir tikimasi sulaukti po vestuvių, tačiau pastaruoju metu vestuvės labiau suvokiamos tik kaip šventė. Tiesa, vis dar yra populiarūs vestuvių papročiai, tačiau jų laikymasis neretai yra netikslingas, o patys papročiai netinkamai suprantami ir jų taikymas vestuvėse tampa iš pareigos, o ne dėl tikrųjų priežasčių.

Šiuolaikinėje visuomenėje apsieinama ir be vestuvių, kadangi vestuvės verčia įsipareigoti ne tik dvasiškai, bet ir finansiškai, o dėl gana didelio skyrybų procento kai kurie žmonės iš baimės ar nepasitikėjimo savimi bei partneriu tiesiog atsisako vestuvių ir gyvena kartu nesiejami jokių apibrėžtų saitų.

Geriausi žiedai iš premiere.lt Jūsų vestuvėms bei sužadėtuvėms.