Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

Bus mažiau skrydžių iš Skandinavijos

ryanViena populiariausių pigių skrydžių bendrovių Lietuvoje "Ryanair" pranešė, kad planuoja atsisakyti dalies skrydžių iš Suomijos. Kompanija tokius savo veiksmus motyvuoja tuo, kad analitikai prognuozuoja ženklų Suomijos turizmo sektoriaus susitraukimą. Tokia tendencija jau yra stebima keletą paskutiniųjų metų. Kasmet Skandinavijos turizmo sektorius sulaukia vis mažiau turistų iš kitų Europos šalių.

Manoma, kad atsilaisvinę resursai bus nukreipti į kitas populiaresnes kryptis. Šiuo metu itin daug keliautojų domisi skrydžiais į Portugaliją bei kitas Pietų Europos šalis. Spėliojama, kad kompanijos vadovybė gali daugiau dėmėsio skirti ir skrydžiams į Tenerifės salą. Šis maršrutas skirtingai nei Skandinavija kiekvienais metais pritraukia vis daugiau turistų iš visų Europos šalių, neišimtis ir Lietuva. Nebrangūs bei greiti skrydžiai vilioja ne vieną šiltų orų išsiilgusį šiaurietį.

Dalį poilsiautojų iš Skandinavijos persivilioja Austrija, kurios slidinėjimo trasos konkuruoja su Suomijos. Tačiau tinkamai pasirinkta rinkodara bei gerai išvystyta slidinėjimo infrastruktūra duoda savo vaisių. Airijos kapitalo "Ryanair" yra vienas iš populiariausių vežėjų ir Lietuvoje kasmet šios oro linijų klientais tampa tūkstančiai lietuvių. Dažniausiai tautiečiai skrenda dirbti į Jungtinę karalystę bei Airiją. Paskutiniu metu sulaukiama vis didesnio susidomėjimo ir poilsiniais maršrutais bei skrydžiais į Portugaliją ir Tenerifę.