Straipsniai ir naujienos

Apie kompiuterius ir ne tik

Atsikratykite iki 2 kilogramų per savaitę

vandens stiklineSiekiant numesti svorio galima apsieiti ir be įmantrių dietų. Po vieno puliariausių pasaulyje Cosmopolitan žurnalo moterims atlkto tyrimo paaiškejo, kad galima atsikratyti dviejų kilogramų per savaitę be jokių dietų ar intensyvių treniruočių. Atlikus specialų tyrimą kuriame dalyvavo daugiau kaip 30 savanorių paaiškėjo, kad tereikia gaiviuosius gėrimus, kavą ir arbatą pakeisti paprastu vandeniu.

Kaip vanduo padeda mesti svorį?

Dauguma populiariausių gėrimų (net ir tų kurie skaitomi dietiniais) savyje turi ne vieną kaloriją. Pavyzdziui lengvo alaus skardinė, dietinė kolą ar maža skardinė energetinio gėrimo savyje turi apie 100 kcal. Tuo tarpu vanduo yra visiškai nekaloringas. Bandant rasti atsakymus į tai kaip numesti svorio reikia prisiminti, kad itin sėkmingai kovoti su viršsvoriu padeda medžiagų apykaitos greitinimas. Porą stiklinių vandens kas 60 minučių padės iki 30 procentų pagreitinti medžiagų apykaitą. Taip galėsite išvengti nereikalingų riebalų sankaupų.

Žinoma nuolatos gerti vien vandenį gali pasidaryti tiesiog nepakeliama, todėl specialistai pataria kartais įsimesti skiltelę citrinos ar kelis mėtos lapus. Tokiu būdu galima gerti ir šiltą vandenį kuris pakeis arbatą.

Nevertėtu pamiršti ir sporto salės, per savaitę treniruotėms skirkite bent porą valandų savo brangaus laiko ir jau po savaičių galėsite jaustis dviem kilogramais lengvesni. Bet atminkite, kad 2kg, tai tik pradžia. Norint ne tik numesti, bet ir išlaikyti pastovų svorį teks pakeisti nemažai savo įpročių.